Zakwaszony i zanieczyszczony organizm – co robić?

Zakwaszony i zanieczyszczony organizm – co robić?

30 kwietnia, 2021 0 przez admin

Osoby, które nie przykładają zbyt dużej uwagi do tego, co konsumują są zmuszone do regularnej detoksykacji oraz odkwaszania organizmu. W przeciwnym wypadku, ucierpieć może cały system trawienny naszego organizmu.

Zakwaszony organizm – co przyczynia się do zakwaszenia?

Główną przyczyną nadmiernej kwasowości ma to, co jemy. Niezdrowe, nieregularne dostarczanie pożywienia kiepskiej jakości doprowadza do zachwiania równowagi zasadowo-kwasowej, która powinna wynosić pH 7,35-7,45.

Jak radzić sobie z zakwaszeniem domowymi sposobami?

Odkwaszanie organizmu może przybierać różne formy. Zdecydowanie najpopularniejszą metodą odkwaszania jest ta z wykorzystaniem sody oczyszczonej. Spożywanie ¼ łyżeczki tej substancji dziennie potrafi całkowicie przywrócić równowagę w organizmie. Ponadto, pozytywny wpływ wykazuje: ocet jabłkowy, sok z limonki, sok z cytryny i wiele innych produktów spożywczych. Nie ma zatem konieczności wykorzystywania innych metod. Domowe receptury są w pełni skuteczne.

Wygodna alternatywa – poznaj Spirulin Plus

Soda oczyszczona czy sok z cytryny to produkty, które trafiają w kubki smakowe niewielu osób. Zdecydowanie wygodniejszą formą oczyszczania i odkwaszania organizmu jest stosowanie suplementów diet takich jak chociażby Spirulin Plus. Spirulin Plus to nowatorskie rozwiązanie łączące w sobie takie składniki jak Spirulina, Chlorella czy Mniszek Lekarski. Każda z wyżej wymienionych substancji ma silne właściwości, które pozwalają regulować równowagę zasadowo kwasową w organizmie. Tabletki na odkwaszanie organizmu to zdecydowanie wygodniejsza forma. Oczywiście, wiąże się z koniecznością wydatku. Nie mniej jednak, ich wysoka skuteczność z całą pewnością sprawia, że warto podjąć takową inwestycję. Co więcej, Spirulin Plus to kompozycja, która nie tylko odkwasi Twój organizm, pozwoli także nabrać sił witalnych, poprawi Twoje samopoczucie oraz usunie nadmierną ilość wody.

Zanieczyszczony organizm – co przyczynia się do zanieczyszczenia organizmu?

Równie często borykamy się z zanieczyszczonym organizmem. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ale nasz organizm każdego dnia przeprowadza naturalne procesy detoksykacyjne. Mimo tego, częstokroć musimy wspomagać organizm od zewnątrz – możemy w tym celu zastosować domowe rozwiązania, jak i gotowe preparaty.

Domowe sposoby na oczyszczanie organizmu z toksyn – co warto stosować?

Lista domowych metod na oczyszczenie organizmu z toksyn jest całkiem długa. Nasze babcie i mamy stosowały w tym celu wiele rozmaitych produktów, między innymi:

  • węgiel

  • ocet jabłkowy

  • czystek

  • sodę oczyszczoną

Trudno jakąkolwiek z powyższych metod określić mianem wygodnej, nie mniej – osoby pragnące szybkiego, a zarazem komfortowego oczyszczania organizmu z toksyn, mogą sięgnąć po rozwiązania komercyjne, takie jak Detoxyn.

Detoxyn – alternatywa dla domowych rozwiązań

Detoks z tabletkami (kapsułkami) Detoxyn to rozwiązanie, o którym można powiedzieć, że jest bardzo skuteczne. Potwierdzają to liczne opinie i recenzje (zarówno konsumentów, jak i ekspertów).

Wysoka efektywność tabletek Detoxyn uwarunkowana jest przez nowatorską kompozycję składników aktywnych.

Pełen skład suplementu prezentuje się następująco: Dwuwinian choliny; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; kompleks enzymów trawiennych DigeZyme® [alfa amylaza (Aspergillus oryzae), neutralna proteaza (Bacillus licheniformis), lipaza (Aspergillus oryzae), celulaza (Trichoderma reesei), laktaza (Aspergillus oryzae)]; ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego (Hydrastis canadensis); ekstrakt z liści tymianku właściwego (Thymus vulgaris); ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) [70% katechin]; ekstrakt z liści mięty pieprzowej (Mentha piperita); mieszanka ekstraktu ryżowego; ekstrakt z główek czosnku pospolitego (Allium sativum) [6% allicyny, 3% alliiny]; ekstrakt z kory cynamonowca wonnego (Cinnamomum cassia); ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa) [90% kurkuminoidów]; ekstrakt z liści aloesu zwyczajnego (Aloe barbadensis); ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) [95% piperyny] –BioPerine®.