Jak wydłużyć stosunek? Najlepsze metody na przedłużenie stosunku

Jak wydłużyć stosunek? Najlepsze metody na przedłużenie stosunku

27 lutego, 2020 0 przez admin

Wiele kobiet narzeka na swoich seksualnych partnerów. Najczęściej padającą uwagą jeśli chodzi o stosunek seksualny jest ta, która dotyczy długości – nie członka, a samego seksu. Wszak, zwykle kobiety potrzebują znacznie więcej czasu do osiągnięcia pełnej satysfakcji seksualnej, aniżeli ma to miejsce w przypadku mężczyzn.

Dłuższy stosunek seksualny – czy jest możliwy?

Według seksuologów moment orgazmu jest wynikiem nie tylko fizyczności, ale także psychiki. Im bardziej będziemy zrelaksowani, tym stosunek będzie dłuższy. Co więcej, relaks ogranicza ryzyko wystąpienia problemów z potencją.

Istnieje również zależność od doświadczenia danej osoby. Im częściej uprawiamy seks, tym może być on dłuższy. Podniecenie z każdym kolejnym razem jest mniejsze, a sam seks nie jest tak stresujący.

Przedwczesna ejakulacja – jak sobie z nią radzić?

Prawdziwym kłopotem jest tzw. przedwczesny wytrysk. To zjawisko polegające na osiągnieciu satysfakcji maksymalnie minutę od kontaktu z pochwą partnerki. Niekiedy może być na tyle silne, że pojawia się jeszcze przed momentem penetracji.

Przedwczesna ejakulacja to przypadłość, która może mieć zarówno charakter wrodzony, jak i nabyty. Istnieje wiele sposobów leczenia tej niezwykle ograniczającej życie seksualne dolegliwości, między innymi: terapia farmakologiczna, psychoterapia, zabiegi o charakterze chirurgicznym.

Jak wydłużyć stosunek?

Stosunek można wydłużyć poprzez tzw. dawkowanie intymności Aby wyglądało to możliwie naturalnie warto co jakiś czas zmieniać pozycję z przerwami na pieszczoty. To metoda, która pozwoli zatuszować problem.

Mężczyźni powinni pamiętać, że czas stosunku liczony jest od samej gry wstępnej. Niekiedy doznania kobiet są podczas niej większe, aniżeli ma to miejsce w przypadku stosunku właściwego. Warto jest mieć to na uwadze i zadbać o odpowiednio długie wprowadzenie.

Kluczowym dla wydłużenia stosunku jest również relaks. Im mniej będziemy myśleć o samym seksie, tym stosunek będzie dłuższy. Warto zadbać o relaks jeszcze przed stosunkiem – im mniej problemów będziemy mieli na głowie, tym seks będzie lepszy. Choć wielu może wydawać się to abstrakcją – relaks może mieć kluczowe znaczenie dla męskiej sprawności seksualnej.

TOP 5 metod na dłuższy stosunek

Poniżej przedstawiamy 5 praktcznych metod na wydłużenie stosunku. Kolejność przedstawianych rozwiązań jest przypadkowa.

# Masturbacja przed stosunkiem

To rozwiązanie, o którym z całą pewnością można powiedzieć, że jest kontrowersyjne, aczkolwiek – bez cienia wątpliwości – jest skuteczne. W wielu przypadkach zaspokojenie potrzeb przed stosunkiem, likwiduje napięcie seksualne i ogranicza początkowe podniecenie, co finalnie przekłada się na wydłużenie stosunku.

# Suplementy diety na dłuższy stosunek

W ofercie drogerii i aptek znajdują się rozmaite środki (suplementy diet) na dłuższy, intensywniejszy seks. To metoda, która staje się coraz skuteczniejsza. Uwarunkowane jest to bogatym składem i licznymi badaniami klinicznymi, które pozwalają na kreowanie formuł o wysokiej efektywności.

Do topowych rozwiązań tego typu można zaliczyć chociażby suplement diety Semaxin, który prócz wydłużenia stosunku wpływa także na potencję oraz płodność. Szerzej o Semaxin można przeczytać tutaj:

# Dieta na dłuższy seks

To co jemy ma ogromne znaczenie dla naszej sprawności seksualnej. Dlatego też, częstokroć można spotkać się z terminami takimi jak dieta na potencję, czy dieta na dłuższy stosunek. O ile w przypadku potencji kluczowe zdają się być afrodyzjaki, o tyle w przypadku diety na dłuższy stosunek istotne jest to, aby dieta była zdrowa, pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana.

# Ćwiczenia na koncentrację

W oczach wielu ekspertów, przedwczesny wytrysk to problem związany z kontrolą wytrysku. Aby ją wspomóc, powinniśmy pracować nad lepszą kondycją naszego mózgu.

# Pomoc lekarska

W przypadku gdyby żadna z powyższych metod nie okazała się skuteczna, jedynym rozwiązaniem może być pomoc specjalisty. Przełam wstyd, wybierz się do lekarza i ciesz się długim stosunkiem.