Jak powiększyć piersi? Domowe sposoby i profesjonalne zabiegi. Co wybrać?

Jak powiększyć piersi? Domowe sposoby i profesjonalne zabiegi. Co wybrać?

7 listopada, 2020 0 przez admin

Jak powiększyć piersi? To pytanie zadaje sobie multum kobiet na całym świecie. Panie mają świadomość, że biust stanowi ważny element ich urody, dlatego też robią wszystko, aby go powiększyć i ujędrnić.

Najlepsze sposoby na powiększenie biustu

Powiększanie biustu to temat, który cieszy się ogromną popularnością. Co ważne, sposobów na jego powiększenie i ujędrnienie – jest coraz więcej. Które są skuteczne? Po które metody warto sięgnąć? Sprawdź nasz przegląd najlepszych sposobów na powiększenie biustu.

Lipomodeling

Lipomodeling to zabieg na powiększenie biustu polegający na przeszczepie tkanki tłuszczowej w okolice gruczołów piersiowych. To rozwiązanie, które w opinii wielu – gwarantuje zdecydowanie najlepsze efekty.

Zaletą tej metody powiększania biustu jest bez wątpienia to, że lipomodeling to zabieg, który daje naturalny efekt – trudno jest dostrzec jakąkolwiek ingerencję chirurgiczną. Co więcej, podczas pierwszej części zabiegu odsysamy tłuszcz z innych miejsc ciała. Tym samym – lipomodeling to zarazem sposób na odchudzanie (brzucha, uda i innych części ciała) oraz metoda powiększania biustu.

Wadą tego rozwiązania może być jednak fakt, iż lipomodeling kosztuje kilkanaście tysięcy złotych. Cena finalna w dużej mierze zależy od poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie. Im więcej tkanki tłuszczowej, tym łatwiej ją pobrać.

Powiększanie kwasem hialuronowym

Powiększanie kwasem hialuronowym to zabieg, o którym można powiedzieć, że jest relatywnie mało-inwazyjny względem efektów, które możemy osiągnąć. Zabieg ten bowiem pozwala powiększyć piersi o około 2 rozmiary poprzez iniekcję kwasu hialuronowego w okolice gruczołów piersiowych.

Powiększanie kwasem hialuronowym realizowane jest w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, co czyni ten zabieg bardzo atrakcyjnym.

Za zabieg powiększania biustu kwasem hialuronowym przyjdzie nam zapłacić kilka tysięcy złotych. Musimy jednak pamiętać, że zabieg ten – nie jest trwały. Efekty utrzymują się około 24 miesiące.

Implanty piersiowe

W zestawieniu najlepszych sposobów na powiększenie piersi, nie mogłoby zabraknąć implantów piersiowych. To metoda – gwarantująca zdecydowanie najlepsze rezultaty. Pacjentka (przy pomocy lekarza) może wybrać kształt i wielkość biustu. Ma również wpływ na wypełnienie implantów piersiowych. Po prostu – pełna dowolność.

Implanty piersiowe to metoda, która budzi spore kontrowersje, co może być związane z faktem, iż w przeszłości dochodziło do tragicznych, chirurgicznych pomyłek – które w niewielkim (ale jednak) odsetku przypadków, kończyły się problemami ze zdrowiem. Pragniemy jednak zauważyć, że w przypadku wyboru dobrej kliniki i doświadczonego lekarza – zabieg można uznać za w pełni bezpieczny.

Dieta na powiększenie piersi

Do metod na powiększanie biustu można zaliczyć również specjalny jadłospis, którego celem jest zwiększenie objętości biustu. Taka dieta oczywiście istnieje, jednakowoż – warto mieć świadomość, że niestety – powoduje również zwiększenie tkanki tłuszczowej również w innych partiach ciała. To w pewnym sensie dyskwalifikuje to rozwiązanie. W każdym razie – z redakcyjnego obowiązku, umieściliśmy je w zestawieniu skutecznych metod.

Kremy na powiększenie piersi

Metodą, która stanowi świetną alternatywę dla profesjonalnych zabiegów są kremy powiększające biust. To rozwiązanie, które – co prawda – nie jest aż tak skuteczne, nie mniej jednak sięgając po najlepsze produkty w tej kategorii można osiągnąć co najmniej zadowalające efekty.

Warto mieć przy tym świadomość, że stosowanie kremów na powiększanie piersi to gwarancja lepszej kondycji skóry, ujędrnienia i podniesienia biustu. Wniosek jest prosty: warto!

Tabletki na powiększenie piersi

Tabletki na powiększenie piersi to metoda, która – nie cieszy się najlepszymi opiniami, co jest bezpośrednio związane z faktem, iż na rynku jest dostępnych wiele produktów, które zwyczajnie są nieskuteczne. Nie dotyczy to jednak wszystkich produktów.

Warto wybierać tabletki bazujące na fitoestrogenach (roślinnych odpowiednikach estrogenów). Stosowanie takich produktów jest bezpieczne dla naszej gospodarki hormonalnej.