Co zrobić, aby schudnąć 5 kg w miesiąc?

Co zrobić, aby schudnąć 5 kg w miesiąc?

8 sierpnia, 2021 0 przez admin

Nadwaga to kłopot ogromnej ilości Polaków. Co gorsze, stale ta liczba zdaje się zwiększać. Na przestrzeni ostatniej dekady, wzrost liczby osób z nadwagą to blisko 10%.

Na szczęście, coraz więcej osób podejmuje trudy odchudzania i przeciwstawia się nadwadze. Chcesz dołączyć do tego grona? Zobacz co zrobić, aby zmniejszyć wagę o 5 kilogramów w miesiąc!

Po pierwsze: zrozum swój cel

Niezwykle istotnym aspektem redukcji kilogramów jest sfera mentalna. Większość niepowodzeń podyktowana jest ograniczeniami psychicznymi, a konkretniej – brakiem dostatecznej motywacji.

Wszystkim, błędnie wydaje się, że motywacji nie trzeba stymulować. Jest wręcz przeciwnie. O ile fizycznie, nie ma takiego ograniczenia, które nie pozwoliłoby chudnąć w tempie 5kg/miesiąc, o tyle – psychika bardzo szybko daje się we znaki. Nie ma w tym nic co mogłoby dziwić – w końcu, zmiana obejmuje niemal cały tryb życia.

Po drugie: zmień nawyki żywieniowe

Niezwykle ważnym elementem odchudzania jest dieta. Nie ma potrzeby stosowania radykalnych rozwiązań, niekiedy wystarczy tylko niewielka modyfikacja jadłospisu.

Kluczowe zasady zdrowego żywienia to:

  1. Regularność (stałe pory posiłków)

  2. Bilans (dostosowany do trybu życia i podejmowanej aktywności)

  3. Nawodnienie (minimum 3 litry płynów dziennie)

  4. Brak słodyczy, niezdrowych tłuszczów oraz wysokokalorycznych dań.

  5. Bogactwo diety w tzw. superfoods.

Po trzecie: trenuj

Trening to ważny element odchudzania. W końcu to właśnie za sprawą aktywności fizycznej generujemy zapotrzebowanie energetyczne i tym samym zmuszamy organizm do pozyskiwania sił z materiałów zapasowych (tkanki tłuszczowej).

Trening musi mieć charakter regularny, ogólnorozwojowy i progresywny.

Po czwarte: suplementuj

Coraz większą rolę w procesach odchudzania pełni suplementacja. Jej stosowanie nie jest kluczowe, ale ważne jeśli chcemy osiągać dobre rezultaty w relatywnie krótkim czasie. Niektóre środki pozwalają redukować wagę o nawet 30-50% szybciej.

Nasza propozycja suplementacji: Zielony Jęczmień

Czy wiesz, że zielony jęczmień to suplement diety, który aktualnie cieszy się zdecydowanie najlepszymi opiniami i recenzjami? Polecany jest przez wielu dietetyków i lekarzy. Stanowi doskonałe wsparcie dla diety i treningu odchudzające.

Jednym z najpopularniejszych produktów bazujących na ekstrakcie z młodego jęczmienia jest Green Barley Plus. To suplement diety, który prócz wspomnianego zielonego jęczmienia zawiera także inne składniki, w tym kambodżańska garcynię.

Green Barley Plus – opinie naszych czytelników

Chcesz aby w tym miejscu znalazła się Twoja opinia? Wyślij wiadomość na naszą skrzynkę mailową, a my opublikujemy Twoją opinię!

Nadesłane z kar****87@wp.pl:
Polecam! Green Barley Plus pomógł mi pozbyć się dwudziestu dwóch kilogramów. Brzmi nieprawdopodobnie, prawda? Otóż, stosowałam go przez sześć miesięcy. Był dodatkiem do diety i ćwiczeń (głównie jazda na rowerze). Nie wiem jaka była jego rola w 100%, ale na pewno pomógł. Przed jego zastosowaniem nigdy nie udawało mi się chudnąć w tak szybkim tempie.

Nadesłane z por****11@onet.pl:
Mówię wielkie „tak” Green Barley Plus. To świetna kompozycja, która w moim przypadku okazała się skuteczna bez diety i treningu. Praktycznie nic nie zmieniłem w trybie swojego życia, a i tak udało się schudnąć 7 kilogramów. Wszystko to zrzuciłem w ciągu zaledwie 70 dni. Można? Można!

Nadesłane z maj****aa@gmail.com:
Podejmując trudy odchudzania nigdy nie myślałam, że to może być tak łatwe. W zasadzie, stało się łatwe dzięki Green Barley Plus. Schudłam 16 kilogramów. Co prawda, nie zrobiłam tego w miesiąc, a w cztery, ale i tak jestem mega zadowolona. W końcu, nie stosowałam żadnych radykalnych jadłospisów, a mój trening ograniczony był do biegania 3 x w tygodniu po 30 minut.